gtag('config', 'UA-138691289-1');

Разговоры на лавочке обо всем

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Разговоры на лавочке обо всем » Ремонт » Частковий ремонт чи повна заміна

Частковий ремонт чи повна заміна

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Ми недавно купили приватний будинок під Києвом. Коли в'їхали, почали розглядати і помічати такі дрібниці, яких раніше не бачили. Це звичайно не біда, але ці недоліки треба усувати. Ось наприклад в будинку є горище, а сходи, що ведуть наверх, зовсім не надійні. Підкажіть, як можна їх зміцнити?

0

2

А чи не простіше взяти матеріал і просто спорудити нову драбину? Адже я не бачу її стану і мені важко щось вам радити.

0

3

Попередній коментатор має рацію. Перш за все треба дивитися на стан сходів, так як це ваша безпека. Можна звичайно взяти і спорудити нову, але не всі на таке здатні. Як на мене, то я б просто пішов і купив нові сходи на горище. Тим більше, що таких зараз не мало. Як варіант, подивіться тут Можливо щось і підберете.

Отредактировано Bylat (2019-08-04 23:39:13)

0

4

А я раджу купувати відразу алюмінієві сходи. Це набагато надійніше і прослужать довше ніж дерев'яні. Але рішення приймати тільки вам

0

5

наверное стоит их заменить на металлические чтобы было надежно

0

6

Коли купували куди дивились??

0

7

Спс

0

Вы здесь » Разговоры на лавочке обо всем » Ремонт » Частковий ремонт чи повна заміна